Kıbrıs Tüp Bebek Doktorları

Kıbrıs Tüp Bebek Doktorları_Dünya Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs’ta tüp bebek merkezleri sayısı son yıllarda artan talep neticesinde ciddi oranda artmıştır. Buna bağlı olarak Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi üzerine uzmanlaşmış çok sayıda tüp bebek doktoru vardır.

Kıbrıs’ın önde gelen tüp bebek doktoru olarak Dünya tüp bebek merkezi tıbbi direktörü Dr. Berk Angün gösterilmektedir. Dr. Berk Angün 10 yılı aşkın süredir tüp bebek dalından uzman doktor olarak görev yapmaktadır. Dr. Berk Angün 15 yıl kadar önce ihtisasını Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesinde tamamlamıştır.  İhtisasının ardından Eskişehir’de özel bir kadın doğum hastanesinde görev yapmış ardından ise İstanbul Amerikan Hastanesi tüp bebek ünitesi ve Ankara Anatolia tüp bebek merkezlerinde Üremeye Yardımcı Tedaviler (ÜYTE) eğitimi almış ve tüp bebek uzmanlık sertifikasını elde etmiştir.

Dr. Berk Angün’ün TSRM Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği, Türk Jinekoloji Derneği (TJOD), Kıbrıs Türk Tabipler Birliği ve Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) üyelikleri bulunmaktadır.

Kıbrıs’taki diğer tüp bebek doktorları:

Dr. Halil İbrahim Tekin (Crown IVF)

Dr. Savaş Özyiğit (Kıbrıs tüp bebek merkezi)

Dr. Şevket Alptürk (Doğuş tüp bebek merkezi)

Dr. Murat Önal (Gyno life tüp bebek merkezi)

Dr. Verda Tunçbilek (Ada tüp bebek merkezi)

Dr. Firdevs Uğuz Tıp (Kolan British Hastanesi)

Dr. Mürüde Çakartaş

Kıbrıs’ta tüp bebek merkezi ve doktoru seçerken hastaların dikkatli davranmaları ve birkaç merkez ve doktoru karşılaştırdıktan sonra karar vermeleri tavsiye edilmektedir. Karar vermeden önce günü birlik bir Kıbrıs ziyaretiyle merkez ve doktor seçimi çok daha kolay ve sağlıklı yapılabilmektedir. Tedaviye karar vermeden önce yapılacak ziyaretler ileride yaşanabilecek hayal kırıklığının önüne geçebilecektir.

Kategoriler
En Son Makaleler
healthy food ivf

Tüp Bebek Diyetiniz

Tüp bebek tedavi sürecinden geçmek, vücudunuzdan çok şey gerektirecek zor bir süreç olabilir. Bu nedenle, enerji ve gücü artırmak için vücudunuzun doğru miktarda besin kazanmasına

Detaylı bilgi
Early menopause

Erken Menopozun Semptomları Nelerdir?

Menopoz, kadınların adet görmesini 12 aydan uzun süreyle durduran, kadınların hayatının bir evresidir. Ortalama olarak 51 yaşından sonra görülür, ancak bazı kadınlarda daha erken görülebileceğini

Detaylı bilgi

Faydalı Bilgi? Paylaş!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
a free ebook with a pregnant woman sitting in a park

WAIT!

Before you leave,
Download our FREE eBook!

IVF 101: A Complete Guide to Assisted Reproduction

If you’re wondering about IVF, yet all the data online confuses you, this is what you need. All your questions are answered right here in an easy-to-read handbook about anything IVF.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest