Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

Sperm Dondurma

Sperm Dondurulması Hakkında

Tüp bebek uygulamalarının başladığı ilk dönemlerden günümüze kadar son derece başarılı olarak uygulanan bir programdır.

Sperm donma-çözme işlemi sonrası merkezimizde elde edilen gebelik oranlarıyla,taze sperm kullanarak elde elde edilen gebelik oranları arasında bir fark bulunmaktadır.

Kimlerde sperm dondurma programı uygulanabilir;

Yumurta dondurmada olduğu gibi sperm dondurma da aşağıdaki durumlarda kullanılabilir:

  • Erkek üreme organı tümörlerinde cerrahi/kemoterapi/radyoterapi öncesi
  • Diğer herhangi bir tümör varlığında sperm yapımını etkileyebilecek radyoterapi/kemoterapi öncesi
  • Ağır sperm bozukluğu mevcudiyetinde,daha ileri dönemde hiç sperm bulunamaması riskine karşı önlem olarak
  • Erkeğin, yumurtaların toplanması döneminde sperm vermek için zorunlu bir sebepten dolayı merkezde bulunamayacağı durumlarda (örneğin acil bir tıbbi sağlık sebebi yada iş sebebiyle).

Sperm Dondurma SSS

+

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YARDIM EDELİM

Dünya tüp bebek merkezi uzman kadrosu, sizin için en uygun tedaviyi belirleme ve sizi en doğru şekilde yönlendirme arzusundadır. Bizimle iletişime geçip aile kurma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!

MUTLU ANNE VE BABALARIMIZDAN BiRKAÇ SÖZ

Klinik çok profosyoneldi ve bize özel tedavi protokolü uyguladılar. Dr. Berk and Özgü (klinik direktörü) çok iyi İngilizce konuşuyor ve e-postalarımıza anında cevap veriyorlardı. Her ikisi de tanışma anından itibaren samimiydiler. Hemşirelerden biri İngilizce konuşmuyordu ama başka biri tercümede bize yardımcı oldu. Her açıdan bu kliniği tavsiye ederim. Malpas otel’le olan anlaşmaları gerçekten çok başarılı, sizi havaalanından alıp tüm randevularınıza vaktinde gitmenizi sağlıyorlar. Tedavi boyunca gayet rahat olabiliyorsunuz.

- Emily Dickinson

Teşekkür ederim kelimesinin bu kadar yetersiz kaldığı bir durum ilk defa yaşıyorum. Başta doktorum Berk Bey olmak üzere Nazlı Hemşire, Mustafa Bey, Melike Hemşire, Aynur Hemşire Murat Bey ve isimlerini bilmediğim diğer arkadaşlar; sanki meleklerden bir kadro kurulmuş. Bu kadar sıcak bu kadar ilgili bu kadar başarılı bir ekip görmedim daha önce, hepiniz mükemmeldiniz. Sizlere minnettarım, hakkınızı hiçbir şekilde ödeyemem ama bilin ki hep dualarımda olacaksınız. Beni ve eşimi çooookk mutlu ettiniz. Saygı ve Sevgilerimle..

- Mehmet Arslan

Başta Dr. Berk bey olmak üzre bize en başından ve en sonu kadar yardımcı olan Tuğçe hanıma, hemşire Nazlı Çatak hanımefendiye ve tüm personele sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hepside o kadar çok iyiler ki anlatamam. Rabbim hepsinden razı olsun. İyiki varlar, sonsuz kez teşekkürler DÜNYA TÜP BEBEK MERKEZİ.

- Muzaffer Bolat

İlgili Blog Makaleleri

Tüp Bebekle ilgili son gelişmeleri Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz