Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

BAŞARI HİKAYELERİ

Bebek sahibi olmak isteyen çiftlere yardım etmek tıbbi uzmanlık alanımızın en mutluluk verici yanı. Sizlerle beraber bizde aynı sevinci yaşıyoruz. Değerli vaktini ayırıp bizimle geçirdiklerı tecrübeyi kaleme alan hastalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Tüm yorumlar hastalarımızdan izin alınarak ve kendi istekleriyle yayınlanmıştır.

İyi günler ben Aysel Gürkan. Bugün ikizlerimiiiiin kalp atışlarını duyduk ... Herşey için teşekkürler umarım sağlıkla kucağımıza almakta nasip olur...Sizlerin sayesinde.... Sizlerin de hayalinizdeki mutlulukları yaşamanızı diliyorum... Hakkınızı helal edin teşekkürler

Aysel Gürkan

Bu merkezde yumurta nakli tedavisi gördüm ve tüm ekip harikaydı. Başvuru yapar yapmaz, hasta koordinatörü beni aradı ve tüm sorularımı haftasonları dahil yanıtladı! Dünya Tüp Bebek Merkezi fiyatları, verilen hizmeti göz önünde bulundurursak çok iyiydi. Doktor Berk Angün ve tüm takım şahaneydi. Orada çok iyi bir tedavi geçirdik ve en içten bir şekilde bu merkezi tavsiye edebilirim.

Ashley Johnson

Teşekkür ederim kelimesinin bu kadar yetersiz kaldığı bir durum ilk defa yaşıyorum. Başta doktorum Berk Bey olmak üzere Nazlı Hemşire, Mustafa Bey, Melike Hemşire, Aynur Hemşire Murat Bey ve isimlerini bilmediğim diğer arkadaşlar; sanki meleklerden bir kadro kurulmuş. Bu kadar sıcak bu kadar ilgili bu kadar başarılı bir ekip görmedim daha önce, hepiniz mükemmeldiniz. Sizlere minnettarım, hakkınızı hiçbir şekilde ödeyemem ama bilin ki hep dualarımda olacaksınız. Beni ve eşimi çooookk mutlu ettiniz. Saygı ve Sevgilerimle..

Mehmet Arslan

Merkez’de son derece rahat ve hoş bir atmosfer var! Dr. Berk hastalarını iyi dinleyen ve onlara yüksek ilgi gösteren muhteşem bir doktor. Yumurta bağışı bizim için kolay bir karar değildi, ama Dünya Tüp Bebek sağolsun onların profesyonel ve kişiye özelleştirilmiş tedavi sürecinden çok memnun ayrıldık. Dr. Berk ve tüm Dünya Tüp Bebek ailesine bu güzel tecrübe, kaliteli hizmet ve anne baba olma sevincini bize yaşattıkları için çok teşekkür ederiz.

Kim Dowson

Dünya Tüp Bebek Merkezi için yorum yazmaktan mutluluk duyuyorum. Son derece sıcak, nazik, sabırlı ve profesyonel bir hizmet aldım. Avrupa’da yaşıyorum ve hasta koordinatörüm beni tedavi süreciyle ilgili kapsamlı ve zarif bir şekilde bilgilendirdi. Merkeze vardığımda tıbbi ekip beni bu hassas anda son derece nazik ama profesyonel bir şekilde karşıladı. Donmuş embriyolar çözülüp transfer edildi. 11 gün sonraki gebelik sonucum pozitif çıktı. Merkez son derece hijyenik ve temizdi. Tüm ihtiyaçlarım karşılandı. Dünya Tüp Bebek Merkezi’ne en derin duygularla teşekkür eder, tüm tüp bebek düşünen çiftlere bu sıcak ortamda tedavi görmeyi tavsiye ederim!

Danielle Ashcroft

Nedeni açıklanamayan infertilite şikayetim vardı ve doktorum yumurta donasyonu’nun benim için en iyi seçenek olduğunu söyledi. Kocamla beraber Avusturalya’da yaşıyoruz ama Kıbrıs’ta yaşayan ailem vardı. Onlar bana Kıbrıs’ın yumurta donasyonu için çok iyi bir yer olduğunu söylediler. Başka bir tedavi seçeneği olmadığı ve eşim çok çocuk sahibi olmamızı istediği için tedavi ve tatil için Kıbrıs’a seyahat ettik. Son derece tedirgindim. Dünya Tüp Bebekle ilk görüşmem beni çok rahatlattı. “Doğru yerdeyim” dediğimi iyi hatırlıyorum. Doktorumuz benimle gayet otoriterdi ve bana peri masalları anlatmadı. Ayni zamanda çok nazikti. Tedavi süreciyle ilgili aşamaları adım adım bana anlattı ve ne gün ne yapılacağı ile ilgili beni bilgilendirdi. Şu an ne hissettiğmi anlatmak çok güç, şansıma inanamıyorum. Tedavi başarıyla sonuçlandı ve şu an çok tatlı bir kızımız var. Artık tek dileğim benim gibi ayni durumda olan çiftlerinde çocuk sevincini yaşayabilmeleri. Hayalimiz olan aile sevincini bize yaşattıkları için Dünya Tüp Bebek Merkezi’ne çok teşekkür ederiz.

Liz Farra

Kıbrıs’taki Dünya Tüp Bebek Merkezi size boş vaatlerde bulunmaz. Bize söz verdikleri herşeyi yaptılar. Onlara güvenebilirsiniz. Orada muhteşem bir atmosfer, yardımsever ve arkadaş canlısı personeller ile tanışacaksınız. Tedavi gören hastalara karşı yaklaşımları çok iyi ve konusunda uzman doktorları var. Bu merkezi kesinlikle tavsiye ediyorum ve bu merkezi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Amacınıza (bebek sahibi olmak) için size özel tedavi uyguluyorlar. Tabii Tanrı değiller, ama ellerinden ne geliyorsa sizin için yapıyorlar ve hamile kalmanızı sizin kadar istiyorlar! Bizi çok mutlu ettiler ve Tanrı’ya şükürler olsun ki şu an eşim 3 aylık hamile :))) Tüm Dünya Tüp Bebek ekibine tesşekkür ederiz!!

Arek Kharlamov

Klinik çok profosyoneldi ve bize özel tedavi protokolü uyguladılar. Dr. Berk and Özgü (klinik direktörü) çok iyi İngilizce konuşuyor ve e-postalarımıza anında cevap veriyorlardı. Her ikisi de tanışma anından itibaren samimiydiler. Hemşirelerden biri İngilizce konuşmuyordu ama başka biri tercümede bize yardımcı oldu. Her açıdan bu kliniği tavsiye ederim. Malpas otel’le olan anlaşmaları gerçekten çok başarılı, sizi havaalanından alıp tüm randevularınıza vaktinde gitmenizi sağlıyorlar. Tedavi boyunca gayet rahat olabiliyorsunuz.

Emily Dickinson

Klinik harika! Tüm çalışanlar sizin rahat hissedip gerekli bir şekilde bilgilendirilmeniz için inanılmaz bir gayret sarfediyor. Eşim ordan çok memnun. Tavsiye edilir!

Mahmood Safir

Çok iyi bir merkez, süper bir doktor! Bana gerçekten iyi baktılar. Klinik hem çok güzel hem de tüp bebek tedavimiz başarılı geçti. Dünya Tüp Bebek Merkezi muhteşem, tavsiye ederim!

Tinka Cole

Yumurta Donasyonu tedavisi gördüm ve şu ana kadar herşey iyi geçti! Yaşım 45 olduğu için artık yumurtalarımın iyi olmadığından dolayı normal tüp bebek tedavisi yerine Doktor Bey’le yumurta donasyonuna karar verdik. Tedavi neticesinde çıkan 8 iyi embriyo’dan 3ü transfer edildi ve geriye kalanlar donduruldu. Gizli hiçbir ücret yoktu. Tedavi ücreti olarak 5,000 Euro, embriyo dondurma ücreti olarak da 500 Euro ödedik. 250 Euro yıllık ücretle de embriyolarınızı dilediğiniz süre kadar dondurabiliyorsunuz. Donörünüz hakkında yaş, etnik köken, saç rengi, boy gibi özellikleri öğrenebiliyorsunuz ama daha fazla hiçbir bilgi paylaşılmıyor. Aslında bence donör hakkında fazla bilgi bilmemek çok daha iyi. Embriyolar ilk andan itibaren sizin olduğunu hissediyorsunuz. Tedavi öncesinde yumurta bağışı ile ilgili ne hissedeceğimden çok da emin değildim. Ama şu an çok heyecanlıyım ve embriyo transferinden sonra bebeklerimi koruma hissim ön plana çıktı. Gerçekten onları benimmiş gibi hissediyorum, zaten yumurtalar eşimin spermleriyle döllendi. Süreç gayet basit bir şekilde ilerledi ve Doktorlar çok iyiydi. Her zaman yanımızda bir tercüman vardı. Her anlamda çok güzel bir tecrübeydi.

Merkezde çok iyiydi, ki bu bizi gerçekten rahatlattı! Herkes arkadaş canlısı, yardımsever ve profesyöneldi. Herzaman için yanımızda İngilizce bilen bir tercüman vardı. O, çok tatlı bir kızdı ve tüm sorularımızın cevaplanmasına yardımcı oldu - her ne kadar bazı sorularımız saçma olsa da! İletişim e-posta, Viber ve telefon üzerinden çok iyiydi ve anında cevap alabiliyordum. Benimle bu kadar ilgilenen ve bu stresli günlerimde yanımda olan, samimi insanlar tarafından bakılmak çok güzeldi. Teşekkürler Dünya Tüp Bebek Merkezi, sizi herkese tavsiye edeceğim. Tüm herşeye ek olarak merkez Kıbrıs’ın en güzel bölgesinde! Bu da sizin rahat hissetmenize daha da yardımcı oluyor.

Sarah Cozby

Dr. Berk bugüne kadar tanıdığım en asil doktor! Tüm ekip muhteşem. Onlar sayesinde Dünyalar tatlısı bir oğlum oldu. İlk seferde hamile kalmak isteyenlere tavsiye ederim!

Esra Münir

Başta Dr. Berk bey olmak üzre bize en başından ve en sonu kadar yardımcı olan Tuğçe hanıma, hemşire Nazlı Çatak hanımefendiye ve tüm personele sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hepside o kadar çok iyiler ki anlatamam. Rabbim hepsinden razı olsun. İyiki varlar, sonsuz kez teşekkürler DÜNYA TÜP BEBEK MERKEZİ.

Muzaffer Bolat

15 yıl ve dört ülkede (Avusturya, İsviçre, Türkiye ve Kıbrıs) bir çok başarısız tüp bebek denemesinden sonra hayatımda ilk kez hamileyim! İnanılmaz derecede mutluyum ve Dünya Tüp Bebek Merkezi’ne minnettarım. İyiki onları çocuk sahibi olma arzumdan sonsuza dek vazgeçmeden bulabildim.

Chaput Tanja Jäggi