Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

Yumurta Dondurma

Günümüzde, artık dünyanın sayılı merkezlerinde uygulanan yumurta dondurma programı taze sikluslardan farksız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Merkezimizde, yumurta dondurma-çözme programı sayesinde taze yumurta kullanımına benzer gebelik oranlarımız vardır.

Günümüzde kariyer planlaması ve yaşam şartları nedeniyle bir çok bayan evlenme yaşını, çocuk planlamasını daha ileri yaşlarda düşünmektedir. Bilindiği gibi gebe kalmada gerek doğal yollardan, gerekse tüp bebek tedavilerinde bayan yaşı çok önemlidir. Bayan yaşı arttıkça gebe kalabilme şansı azalmaktadır. Başarı oranlarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Artık başarılı bir yumurta dondurma programı sayesinde kısa süreli bir yumurtalıkların uyarılması sonrası toplanan yumurtalar uzun yıllar saklanabilmekte ve bayan gebelik düşündüğünde bunlar çözülüp kullanılabilmetedir. Bayanın yaşı kaç olursa olsun, yumurtaların yaşı, dondurulduğu dönemde kalmış olacaktır.

Kimlerde yumurta dondurma programı uygulanabilir?

  • Daha ileri yaşlarda çocuk sahibi olmayı hedefleyen bayanlar(kariyer sebebiyle,henüz evlenmeyi düşünmeyen yada öteleyen bayanlarda…)
  • Kemoterapi, radyoterapi gibi kanser teadavilerine maruz kalacak yada yumurtalıkları zorunlu olarak alınması gereken fakat rahimi kalacak hastalarda bu işlemlerden önce yumurta dondurma programı uygulanıp ileriki dönemlerde tedavileri tamamlandığında gebelik elde etme şansı olacaktır.
  • Tüp bebek tedavisi sırasında hiperstimülasyon gelişme riski olan hastalarda ( bu yöntem sayesinde yumurtalar dondurulup birkaç ay sonra mikroenjeksiyon yapılıp transfer işlemi gerçekleşebilir).
  • Erkeğin, yumurtaların toplanması döneminde sperm vermek için zorunlu bir sebepten dolayı merkezde bulunamayacağı durumlarda (örneğin acil bir tıbbi sağlık sebebi yada iş sebebiyle).

Kısacası günümüzde tıbbi yada özel bazı sebeplerden dolayı artık son derece başarılı bu yumurta dondurma programı sayesinde, bayanlar yumurtalarının saklamaklanması şansına sahiptirler.

Yumurta Dondurma SSS

+

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YARDIM EDELİM

Dünya tüp bebek merkezi uzman kadrosu, sizin için en uygun tedaviyi belirleme ve sizi en doğru şekilde yönlendirme arzusundadır. Bizimle iletişime geçip aile kurma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!

MUTLU ANNE VE BABALARIMIZDAN BiRKAÇ SÖZ

Klinik çok profosyoneldi ve bize özel tedavi protokolü uyguladılar. Dr. Berk and Özgü (klinik direktörü) çok iyi İngilizce konuşuyor ve e-postalarımıza anında cevap veriyorlardı. Her ikisi de tanışma anından itibaren samimiydiler. Hemşirelerden biri İngilizce konuşmuyordu ama başka biri tercümede bize yardımcı oldu. Her açıdan bu kliniği tavsiye ederim. Malpas otel’le olan anlaşmaları gerçekten çok başarılı, sizi havaalanından alıp tüm randevularınıza vaktinde gitmenizi sağlıyorlar. Tedavi boyunca gayet rahat olabiliyorsunuz.

- Emily Dickinson

Merkez’de son derece rahat ve hoş bir atmosfer var! Dr. Berk hastalarını iyi dinleyen ve onlara yüksek ilgi gösteren muhteşem bir doktor. Yumurta bağışı bizim için kolay bir karar değildi, ama Dünya Tüp Bebek sağolsun onların profesyonel ve kişiye özelleştirilmiş tedavi sürecinden çok memnun ayrıldık. Dr. Berk ve tüm Dünya Tüp Bebek ailesine bu güzel tecrübe, kaliteli hizmet ve anne baba olma sevincini bize yaşattıkları için çok teşekkür ederiz.

- Kim Dowson

Çok iyi bir merkez, süper bir doktor! Bana gerçekten iyi baktılar. Klinik hem çok güzel hem de tüp bebek tedavimiz başarılı geçti. Dünya Tüp Bebek Merkezi muhteşem, tavsiye ederim!

- Tinka Cole

İlgili Blog Makaleleri

Tüp Bebekle ilgili son gelişmeleri Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz