Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

TAKIMIMIZ

Dr-Berk-Angun

Dr. Berk Angün

1968 yılında Ankara’da doğdu. Uludağ Ünivesitesi ve Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini tamamladıktan sonra Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesinde ihtisasını bitirdi. Eskişehir Sağlık Bakanlığı Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi, Eskişehirde Kurucusu olduğu Özel Cerrahi Dal Merkezi, İstanbul – Amerikan Hastanesi – Kadın Hastalıkları ve İnfertilite Kliniği Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde çalıştıktan sonra Dünya Tüp Bebek Merkezinde görevine başladı.

Türkiye de bulunduğu yıllarda “”Toplam Kalite Yönetimi (Total Quality Management) – Avrupa Mükemmellik Ödülü (EFQM)”” uygulamaları……

2.-Dr-Alper-Eraslan

Dr. Alper Eraslan

Dr. Alper Erarslan, Tüp Bebek sertifikasına sahip, kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. Dünya Tüp Bebek ekibine 2019 yılında katılmıştır. Dünya Tüp Bebek ekibine katılmadan önce İstanbul’da Koç Üniversitesi Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmaktaydı.

Tüp Bebek sertifikasını İstanbul’da Amerikan Hastanesi’nden almıştır. İzmir Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’nde tamamladığı tıp eğitimi sonrasında; İstanbul Marmara Üniversitesi Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamıştır.

2013 yılında, eğitim amaçlı olarak Frankfurt, Almanya’da Prof Dr Volker Möbus’un yanına giderek deneyimini arttırmıştır. 2014 yılında ESGO bursu ile Leuven, Belçika’da Prof Dr Ignace Vergote ile birlikte çalışmalarda bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Mustafa Özün (Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı)

1954 yılında Lefkoşa’da doğdu. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Eczacılık fakültesinde bitirdikten sonra 1980 yılında Kıbrıs’a geri dönüp Özün Ecza’yı kurdu. 2008 yılında ise Dünya Tüp Bebek Merkezi’ni kurdu ve halen yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

Ozgu Ozun

Özgü Özün (İdari Direktör)

1980 yılında Lefkoşa, Kıbrıs’ta doğdu. Üniversite ve yüksek lisans programlarını ABD’de tamamladıktan sonra kariyerine İngiltere’de başlayıp Fransa’da devam etti. 2011 yılında Kıbrıs’a geri döndü ve 2013 yılında Dünya Tüp Bebek Direktörlüğüne getirildi.

Özlem Özün (Director of Finance)

Özlem Özün (Finans Direktörü)

1979 yılında Londra’da doğdu. Üniversite eğitimini ABD’de Wharton School’da Finans alanında tamamladıktan sonra Londra ve İstanbul’da 14 yıl süre bankacılık ve finans sektöründe çalıştı. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. 2015 yılında Dünya Tüp Bebek Finans ve Muhasebe Direktörlüğüne getirildi.

Zeynel-Yılmaz

Zeynel Yılmaz (Ortak)

Ayşe-Şahin

Ayşe Şahin (Embriyolog)

DİLARA DENİZER

Dilara Denizer (Embriyolog)

Buse Karanlık

Buse Karanlık (Embryologist)

Nazli Catak

Nazlı Çatak (Başhemşire)

Melike Karayel

Melike Karayel (Hemşire)

Aynur Akın

Aynur Akın (Hemşire)

Gözde Kurtcu

Gözde Kurtçu (Hemşire)

Şükran Çetinli

Şükran Çetinli (Muhasebe)

EMEL SELİN SOLAK

Emel Selin Solak (Hemşire)

Tuğçe Aktansoy

Tuğçe D. Aktansoy (Hasta Koordinatörü)

Çağan Aykılıç

Çağan Aykılıç (Muhasebe)

Daniela Blayne

Daniela Blayne (Hasta Koordinatörü)

Inna Khrapovitskaya

Inna Khrapovitskaya (Hasta Koordinatörü)

CATERİNA RONDONİ

Caterina Rondoni (Hasta Koordinatörü)

Handan Koca

Handan Koca (Hasta Koordinatörü)

Khadija Irhayem

Khadija Irhayem (Hasta Koordinatörü)

Svetlana-Detinenko

Svetlana Detinenko (Hasta Koordinatörü)

nassera3

Nassera Boussetta (Hasta Koordinatörü)

FATMA AÇIKEL

Fatma Acikel (Danışma)

ÖZGE MACİLA

Özge Macilia (Danışma)

Mehmet Aklap

Mehmet Aklap (Teknik Personel)

Aysun Kuşcu

Aysun Kuşcu (Yardımcı Personel)

Züleyha Güven (Yardımcı Personel)