Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

DR Berk Angün

1968 yılında Ankara’da doğdu. Uludağ Ünivesitesi ve Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini tamamladıktan sonra Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesinde ihtisasını bitirdi. Eskişehir Sağlık Bakanlığı Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi, Eskişehirde Kurucusu olduğu Özel Cerrahi Dal Merkezi, İstanbul – Amerikan Hastanesi – Kadın Hastalıkları ve İnfertilite Kliniği Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde çalıştıktan sonra Dünya Tüp Bebek Merkezinde görevine başladı.

Türkiye de bulunduğu yıllarda “Toplam Kalite Yönetimi (Total Quality Management) – Avrupa Mükemmellik Ödülü (EFQM)” uygulamaları üzerine uzun yıllar eğitim almış olup, Eskişehir Sağlık Bakanlığı Doğum ve Çocuk Bakımevi hastanesinin Toplam kalite yönetimine geçiş ve EFQM alma süreçlerinde ‘’Yönetim Temsilcisi’’ olarak aktif rol almışdır. Bu dönemde Eskişehir Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi toplam kalite yönetimine geçiş yapan Türkiye de ikinci kamu hastanesi olmuştur.

Tüp bebek uzmanlığına ek olarak Embriyoloji sertifikası da bulunmatdır. ESHRE
üyesidir.

TSRM Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği, TJOD Türk Jinekoloji Derneği, JED Jinekolojik Endoskopi Derneği’ne üyelikleri bulunmaktadır. İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.