Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp bebek fiyatları aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Tüm işlemler değişik tedavi hazırlık süreci gerektirmektedir. Dolayısıyla, aşağıdaki liste size tüp bebek tedavi fiyatları ile ilgili fikir vermesi amacıyla paylaşılmıştır. Detaylı tedavi maliyetlendirmesi ve neden Dünya tüp bebek? sorusuna cevap almak için lütfen bizimle temasa geçin.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek Fiyatı

3,500 Euro (Yumurta toplama, sperm hazırlama, sedasyon, ICSI, Embryoscope Plus’ta 5 günlük inkübasyon, RI Witness, embriyo transferi dahil). 

Yumurta Donasyonu Fiyatı

6,000 Euro (Donör yumurtası, sperm hazırlığı, ICSI, Embryoscope Plus’ta 5 günlük inkübasyon, RI Witness, embriyo transferi dahil).

Sperm Donasyonu Fiyatı

5,000 Euro (Yumurta toplama, bakanlık onaylı donör spermi, sedasyon, ICSI, Embryoscope Plus’ta 5 günlük inkübasyon, RI Witness, embriyo transferi dahil).

Embriyo Donasyonu Fiyatı

7,500 Euro (Donör yumurtası, bakanlık onaylı donör spermi, ICSI, Embryoscope Plus’ta 5 günlük inkübasyon, RI Witness, embriyo transferi dahil

Next Generation Sequencing (NGS) Genetik Tarama Fiyatı

6,000 Euro + 300 Euro/embriyo (Tarama yapılan kromozomlar: Tüm insan kromozom seti).

Fiyata tüp bebek tedavisi dahildir. 11. embriyodan itibaren 400 Euro/embriyo.

Embriyo Dondurma Fiyatı

1,000 Euro (dondurma ve 1 yıl saklama dahil)
Birinci yılın ardından yıllık 250 Euro

Donmuş Embriyo Transferi Fiyatı

1,500 Euro (Embriyo çözme ve transferi dahil)

Göz önünde bulundurulması gereken diğer maliyetler:

Ulaşım ve Konaklama:

Çoğu tüp bebek tedavisi Kıbrıs’ta 5 günlük konaklama gerektirmektedir. Genetik test içeren tedaviler 7 gün, embriyo donasyonu tedavilerinde ise 2 gün konaklama yeterli olmaktadır. Dilerseniz sizi havaalanından alabilir, konaklama için yardımcı olabiliriz. Çift kişilik gecelik konaklama fiyatları Kıbrıs’ta genellikle 80-110 Euro arasında değişmektedir. Sezon ve otel sınıfına göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir.

İlaçlar:

Tedavi gören çiflter kullanacağı ilaçları yaşadıkları şehirdeki eczanelerden alacaklardır. Tüp bebek, sperm donasyonu ve PGT gibi genetik tarama içeren tedavilerde çiftlerin kullanacakları ilaçlar 2,000 Euro civarındadır. Embriyo ve yumurta donasyonu tedavisi görecek çiftlerin ilaç maliyetleri ise 200 Euro civarındadır.

Kan testi ve Ultrason:

Tedaviye başlamadan ve tedavi sürecinde yaptırmanız gereken kan testleri ve ultrasonlar olacaktır. Bunların maliyeti yaşadığınız şehirde seçtiğiniz sağlık kuruluşuna göre değişmektedir.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları SSS

+

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YARDIM EDELİM

Dünya tüp bebek merkezi uzman kadrosu, sizin için en uygun tedaviyi belirleme ve sizi en doğru şekilde yönlendirme arzusundadır. Bizimle iletişime geçip aile kurma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!

MUTLU ANNE VE BABALARIMIZDAN BiRKAÇ SÖZ

Klinik çok profosyoneldi ve bize özel tedavi protokolü uyguladılar. Dr. Berk and Özgü (klinik direktörü) çok iyi İngilizce konuşuyor ve e-postalarımıza anında cevap veriyorlardı. Her ikisi de tanışma anından itibaren samimiydiler. Hemşirelerden biri İngilizce konuşmuyordu ama başka biri tercümede bize yardımcı oldu. Her açıdan bu kliniği tavsiye ederim. Malpas otel’le olan anlaşmaları gerçekten çok başarılı, sizi havaalanından alıp tüm randevularınıza vaktinde gitmenizi sağlıyorlar. Tedavi boyunca gayet rahat olabiliyorsunuz.

- Emily Dickinson

Bu merkezde yumurta nakli tedavisi gördüm ve tüm ekip harikaydı. Başvuru yapar yapmaz, hasta koordinatörü beni aradı ve tüm sorularımı haftasonları dahil yanıtladı! Dünya Tüp Bebek Merkezi fiyatları, verilen hizmeti göz önünde bulundurursak çok iyiydi. Doktor Berk Angün ve tüm takım şahaneydi. Orada çok iyi bir tedavi geçirdik ve en içten bir şekilde bu merkezi tavsiye edebilirim.

- Ashley Johnson

Dr. Berk bugüne kadar tanıdığım en asil doktor! Tüm ekip muhteşem. Onlar sayesinde Dünyalar tatlısı bir oğlum oldu. İlk seferde hamile kalmak isteyenlere tavsiye ederim!

- Esra Münir

İlgili Blog Makaleleri

Tüp Bebekle ilgili son gelişmeleri Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz
Sperm Bankası Nedir - Dünya Tüp Bebek Merkezi
Sperm Donasyonu
DR Berk Angün

Sperm Bankası Nedir?

Türkiye’de yasalar sperm bankası kullanımı ile kadınların anne olmasını yasaklamasa da uygulanması için izin de vermiyor. Bu işlemi yaptırmak isteyenler yurtdışından başvurularını yaparak işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

Detaylı bilgi