Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

Embriyo Dondurma

Embriyo Dondurma Nedir?

Embriyo transfer işlemi yapıldıktan sonra artan dondurulabilecek kalitedeki embriyolar kliniğimizde çiftin onayı alındıktan sonra vitrifikasyon tekniği ile dondurulmaktadır. Böylece, daha sonra yumurtalıkları uyarmaya gerek kalmadan dondurulmuş embriyoları transfer edebiliyoruz. Vitrifikasyon tekniği ile çok başarılı sonuçlar alıyoruz.

Yavaş veya klasik dondurma teknikleri ile karşılaştırıldığında embriyolar dondurma işleminden daha az zarar görüyor, gebelik oranı dondurulmamış embriyolara benzer sonuçlar veriyor. Embriyo dondurma sürecinin, yumurta dondurma programı gibi embriyolar üzerinde asgari miktarda etkisi vardır.

Kimlerde embriyo dondurma işlemi uygulanabilir;

  • Embriyo transferi sonrası dondurulabilecek kalitede embriyosu geride kalan hastalarda
  • Tüp bebek tedavileri esnasında hiperstimülasyon (yumurtalıkların normalden fazla yanıt verdiği, transfer işleminin daha sonraya planlandığı vakalar) riski olan hastalar…
  • Herhangi bir sebeple transfer işleminin daha sonraya planlandığı hastalar (örneğin kanser kemoterapi yada radyoterapi gibi, acil bir sebepten başka bir tıbbi tedavi olması gereken hastalar). Bu kişlerde transfer işlemi daha sonra,donmuş embriyoların çözülmesi ile gerçekleştirilebilir.

Embriyo Dondurma SSS

+

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YARDIM EDELİM

Dünya tüp bebek merkezi uzman kadrosu, sizin için en uygun tedaviyi belirleme ve sizi en doğru şekilde yönlendirme arzusundadır. Bizimle iletişime geçip aile kurma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!

MUTLU ANNE VE BABALARIMIZDAN BiRKAÇ SÖZ

Bu merkezde yumurta nakli tedavisi gördüm ve tüm ekip harikaydı. Başvuru yapar yapmaz, hasta koordinatörü beni aradı ve tüm sorularımı haftasonları dahil yanıtladı! Dünya Tüp Bebek Merkezi fiyatları, verilen hizmeti göz önünde bulundurursak çok iyiydi. Doktor Berk Angün ve tüm takım şahaneydi. Orada çok iyi bir tedavi geçirdik ve en içten bir şekilde bu merkezi tavsiye edebilirim.

- Ashley Johnson

Dünya Tüp Bebek Merkezi için yorum yazmaktan mutluluk duyuyorum. Son derece sıcak, nazik, sabırlı ve profesyonel bir hizmet aldım. Avrupa’da yaşıyorum ve hasta koordinatörüm beni tedavi süreciyle ilgili kapsamlı ve zarif bir şekilde bilgilendirdi. Merkeze vardığımda tıbbi ekip beni bu hassas anda son derece nazik ama profesyonel bir şekilde karşıladı. Donmuş embriyolar çözülüp transfer edildi. 11 gün sonraki gebelik sonucum pozitif çıktı. Merkez son derece hijyenik ve temizdi. Tüm ihtiyaçlarım karşılandı. Dünya Tüp Bebek Merkezi’ne en derin duygularla teşekkür eder, tüm tüp bebek düşünen çiftlere bu sıcak ortamda tedavi görmeyi tavsiye ederim!

- Danielle Ashcroft

Dr. Berk bugüne kadar tanıdığım en asil doktor! Tüm ekip muhteşem. Onlar sayesinde Dünyalar tatlısı bir oğlum oldu. İlk seferde hamile kalmak isteyenlere tavsiye ederim!

- Esra Münir

İlgili Blog Makaleleri

Tüp Bebekle ilgili son gelişmeleri Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz