Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

EmbryoScope+®️ & RI Witness Artık Kıbrıs’ta ve sadece Dünya Tüp Bebek Merkezinde

Image of embryoscope equipment and RI Witness control system with disc plate

Son teknoloji ürünün tanıtımı

Üstün teknolojideki son gelişmeler nihayet Kıbrıs’a ulaştı ve sadece Dünya Tüp Bebek Merkezinde sizlere sunuluyor.
Embriyodaki rahatsızlığı ve stresi azaltırken embriyonuzun büyümesini sürekli izleyen ve kaydeden yüksek kapasiteli, hızlandırılmış inkübatör EmbryoScope+®️ ile ve Tüp Bebek laboratuvarındaki tüm aktiviteleri tespit etmek ve izlemek için Radyo Frekansı Tanımlama (RFID) kullanan oluşabiliecek herhangi bir hataya karşı emniyetli bir yönetim sistemi olan RI Witness ile tanışın.

EmbryoScope+®️, şu anda Avrupa ve ABD’deki önde gelen tüp bebek merkezleri arasında bir bakım standardı haline gelmiş ve hamilelik şansınızı arttırdığı ve gebelik kaybı riskini azalttığı kanıtlanmış muhteşem bir yeniliktir. RI Witness, hataları önlemek için Tüp Bebek döngüsünün her adımını korur ve laboratuvarın tamamında 24 saat boyunca bir izleme gerçekleştirir.

Dunya Tüp Bebek Merkezinde bebek sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak bizim için çok önemlidir ve tedavi alacak olan tüm hastalarımız için başlangıçta bu iki devrim niteliğindeki hizmeti ÜCRETSİZ olarak dahil etmekten mutluluk duyuyoruz.

Tüp Bebek yolculuğunuzu son derece ciddiye alıyoruz, dolayısıyla bu iki en son teknoloji ürünü yeniliğin yardımcı üreme teknolojisine (ART) dahil edilmesi özverimizin doğal bir sonucudur.
Öncelikle size Embryoscope+®️ın sağladığı faydalardan bahsedelim.

EmbryoScope+®️ ile Hamilelik Şansınızı Artırın

EmbryoScope+®️ Vitrolife tarafından geliştirilmiş, her on dakikada bir embriyolarınızın görüntüsünü çeken dahili bir kamera ve mikroskop ile özel olarak tasarlanmış, yüksek kapasiteli, hızlandırılmış bir inkübatördür. Bu hızlandırılmış teknoloji ile embriyolarınızı inkübatörün güvenli ortamından çıkarmadan gelişimleri boyunca izleyebiliyoruz.

Bu sistem, inkübatördeyken her bir embriyonun hızlandırılmış videolarını oluşturmamızı sağlar. Embriyologumuz bu videoları transfer ve dondurma için en iyi embriyoları seçmek için kullanır. Embriyolarınızdan hangisinin transfer için en uygun olduğunu belirledikten sonra bu videoda size ana aşamaları açıklıyor olacağız.

an embryologist controls the embryoscope plus equipment through it's monitor and touchpad to check the status of the embryos

Embriyolar embriyoskopa ne zaman yerleştirilir?

Embriyolar, ICSI’den (mikroenjeksiyon) hemen sonra embriyoskopa (EmbryoScope+®️) yerleştirilirler. Gelişimlerinin her yönünün gözlendiği bu gelişmiş inkübatörde kalacaklardır.

Şu anda geleneksel metodda embriyologların gelişmekte olan embriyonun 2 ila 5 gün boyunca sabit zaman noktalarında üç ila beş arası kısa değerlendirmesini yapmaları için embriyoyu inkübatörden çıkarmaları gerekmektedir. Bir değerlendirmede, en iyi embriyo seçimine yönelik hücre sayısı ve ne kadar hızlı bölündükleri gibi farklı kriterleri kontrol ederler.

Bu “hızlı” değerlendirmeler sınırlıdır, çünkü embriyoların inkübatörün güvenli ortamı dışında geçirdiği zamanın en aza indirgenmesi gerekir. Bu, embriyo kalitesini düşürebilecek ve hamilelik olasılığını azaltabilecek embriyo stresini önlemek içindir.

Hızlandırılmış EmbryoScope+®️ teknolojisi ile yeni ve daha iyi bir metoda sahibiz. Embriyologları artık embriyolarınızı inkübatörün güvenliğinden çıkarmadan gelişimleri boyunca izleyebilmektedirler.

Embriyoskop inkübatöründe korunmaya devam ettiklerinden ve tüm kültür süresi boyunca stabil ve sıcak ortamlarında rahatsız edilmeden kaldıklarından embriyolarınız güvende tutulmuş olur.

EmbryoScope+®️’un Faydaları

Embryoscope plus equipment in our lab with

Rahatsız Edilmeden Gelişim

EmbryoScope+®️ ile embriyolarınız sağlam ve güvenli bir ortamda rahatsız edilmeden büyüyebilirler. Sıcaklık doğrudan ısı teması ile sıkı bir şekilde düzenlenir ve hava bir HEPA/VOC filtresi ile sürekli olarak arıtılır. Düşük oksijen koşulları, entegre bir gaz karıştırıcısı sayesinde kolayca uygulanır. Küçük inkübasyon odaları, kapı açıldıktan sonra kültür koşullarına hızlı bir şekilde geri dönülmesini sağlar ve embriyologların, büyümelerini gözlemlemek için embriyoları inkübatörden manuel olarak çıkarmaları gerekmez.

7/24 Sürekli İzleme

EmbryoScope+®️, yüksek kaliteli Hoffman modülasyon kontrast optikler kullanarak, her bir embriyonun resmini saatte birkaç kez ayrı ayrı çeken dahili bir kameraya sahiptir. Bu sürekli hızlandırılmış izleme, temel morfolojik özelliklerin gözlenmesini sağlayan kesintisiz video oynatımı sağlar. Teknoloji bize, embriyonuzun gelişiminin önemli aşamalarının göründüğü her yerde, son derece gelişmiş bilgiler verir. Işık dalga boyu ve toplam enerji maruziyeti bu teknolojinin embriyolarınıza zarar vermemesini sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. 15 farklı hasta için belirli bir zamanda Embriyoskop +’a en fazla 16′ embriyo yerleştirilebilmektedir.

Artan Hamilelik Şansı

EmbryoScope+®️ en uygun embriyoyu transfer etmemize yardımcı olur. Sonuç olarak, Tüp Bebek tedavisinden sonra hamile kalma şansınız artar ve gebelik kaybı riskiniz azalır. Hızlandırılmış kültür ve değerlendirme, Tüp Bebek başarınızı aşağıdakiler çerçevesinde iyileştirir:

  • İyileşmiş implantasyon oranı.
    Hızlandırılmış teknoloji, canlı bir embriyo aktarma şansını artırarak klinik sonuç alınmasının artmasını sağlar.
  • Azalmış gebelik kaybı.
    İmplantasyon için en uygun embriyoyu seçmek aynı zamanda gebelik kaybı veya düşük yüzdesinin azalması anlamına gelir.
  • Daha kısa sürede hamilelik.
    Gebelik kayıplarını azaltırken klinik hamilelik oranını iyileştirmek, hamilelik süresini genel olarak kısaltır.

RI Witness sayesinde Endişelenmeye Gerek Yok

monitor with embryos that controls all stages with RI witness

RI Witness son teknoloji ürünü Radyo Frekansı Tanımlamasını (RFID) kullanan bir ART yönetim sistemidir. Potansiyel hataların önlenmesine yardımcı olur ve Tüp Bebek laboratuvarımızdaki tüm aktiviteleri otomatik olarak yönetir. Dünya Tüp Bebek Merkezinin RI Witness’i kullanmasıyla birlikte, laboratuvar personeli, klinik yönetimi ve personeli ve özellikle siz Tüp Bebek tedavisi almakta olan hastalarımız ekstra bir kafa rahatlığının keyfine varacaklar.

Bu yeni teknoloji hesap verebilirliğin sağlanmasına yardımcı olur ve yükümlülükleri azaltır. İlk defa, hasta döngüsünde neler olduğunu kanıtlayabilecek durumdayız. RI Witness, stresi ve kesintileri en aza indirmeye yardımcı olmak için Tüp Bebek yolculuğunuzun her yönünü koruyarak ve yöneterek sürekli bir koruma olarak görev yapar.

RI Witness nasıl çalışır?

Bir Tüp Bebek döngüsünün başlangıcında, her bir çifte, yumurta alımında veya sperm bağışında sunacakları benzersiz bir kişisel kod içeren bir kimlik (ID) kartı atanır. Oosit alımı ve sperm hazırlığınız sırasında, RI Witness RFID etiketleri, numunelerinizin sürecin her aşamasında bir kaptan diğerine taşındığı zamanı tespit etmemize, izlememize ve kaydetmemize olanak tanır.

Bir uyuşmazlık olursa, hemen alarm çalar ve sistem kilitlenerek tüm işlem durur. Farklı bir hastanın örnekleri üzerinde aynı anda çalışılamaz. Çalışma alanında uyumsuz bir örnek belirirse, hemen bir alarm çalar.

Embryologist is checking the embryos with RI witness system

İnsan Kaynaklı Hataları Sıfıra İndirir

Tüp Bebek laboratuvarlarında meydana gelebilecek insan hatası, farklı hastaların numunelerinin karışmasıdır. Bu hatanın hem aile hem de embriyolog üzerinde geniş kapsamlı etkileri vardır ve Tüp Bebek uygulamalarının algılanışını bile etkileyebilmektedir.

RI witness ile insan hatalarını ortadan kaldırır. Uygulama, insan hatalarının ortaya çıkma şansını sıfırlayan sürekli bir izleme sistemine sahiptir. Bir hata oluşacak olursa, numuneler işleme alınmadan önce operatör derhal bilgilendirilmiş olacaktır. Numunenin güvenliği koruma altındayken düzeltme yapılır.

Laboratuvarda Verimliliği Artırır

Hastaların numunelerinin iki kez kontrol edilmesine yönelik talep nedeniyle, personelin protokolü sürekli olarak takip etmesi gerekmektedir. Bu nedenle, görevlerini yaparken zamanlarının bir kısmını bu işe ayırmaları gerekli olmaktadır. Ancak RI witness, laboratuvarın daha kolay çalışmasını sağlayan zamandan tasarruf ettiren özellikler içerir. RI witness, laboratuvar işlemlerinin çoğunu üstlenebileceği için personelin verimli çalışma yapmalarını ve daha önemli prosedürlere zaman ayırmalarını sağlar.

Örneğin, RI witness operatör gözetiminde olmaksızın aynı anda birden fazla kapta okuma yapabilir. Ayrıca, RI Witness, alanı sürekli olarak izlemek için bir mikroskop kullanır. Bunun yanı sıra, herhangi bir kontrolün atlanmaması için 7/24 koruma sağlar.

Embryoscope+®️ ve RI Witness’ın ücreti ne kadar?

Tüp Bebek Tedavisinde EmbryoScope kullanımı, dünyadaki en kaliteli klinikler arasında bir standart haline gelmiştir ve başarılı bir Tüp Bebek tedavisi deneyimlemeyi uman hastalar, kendilerini bu sistem ile daha rahat hissetmektedirler. Tüp Bebek Tedavisine ek olarak bir Hızlandırılmış Embryoscope’un ortalama ücreti 695 Euro’dur. Ancak Dünya Tüp Bebek Merkezi, Kıbrıs’ta bu teknolojiyi kullanan ilk klinik olduğundan, tüm tedavilerdeki tüm hastalarımıza Embryoscope+®️ uygulamasını başlangıçta ÜCRETSİZ olarak sunuyor olacağız.

Avrupa’daki bazı klinikler, RI Witness’ın kullanıldığı her aşama için 100 Euro ücret almaktadır (ve denemenin yapıldığı gün faturalandırılır). Ancak burada, Dünya Tüp Bebek Merkezinde bu hizmeti sizlere ÜCRETSİZ sunuyoruz.

EmbryoScope+®️’u ek bir ücret istemeden sunduğumuz gibi, Tüp Bebek işleminizin her aşamasında ücretsiz olarak RI Witness’ı da dahil ediyoruz.

Kıbrıs’ta Tüp Bebek tarihindeki bu iki muhteşem teknolojik yeniliği sunan ilk klinik olarak, Dünya Tüp Bebek Merkezinde size en tatmin edici Tüp Bebek deneyimini sağlayabiliriz.

Bizimle İletişime Geçin

Dünya Tüp Bebek Merkezi’nde emniyetiniz ve güvenliğiniz bizim için çok büyük önem taşıyor, bu yüzden endüstri standartlarının ötesinde hizmet sunuyoruz. En güzel tarafı ise, en uygun ve kaliteli hizmete olan bağlılığımızın bir işareti olarak, başlangıçta bu yenilikleri sizlere ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz. Bu teklif yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir, bu yüzden ayrıntılı bilgi almak için bizimle hemen şu anda iletişime geçiniz.

Ailenizi kurma yolculuğunuzda sizlere yardım edebilmeyi umuyoruz. Bu yeni teknolojilerle mümkün hale gelen ek avantajlar sayesinde, başarıya ulaşacağınıza dair inancımız artık çok daha kuvvetli. Bizimle hemen şimdi iletişime geçin ve birlikte bu inanılmaz yolculuğa başlayalım.

Faydalı Bilgi? Paylaş!