Dünya’nın En İyi Tüp Bebek Merkezi

Dünya’nın En İyi Tüp Bebek Merkezi

Çiftlerin en tatlı hayali bir bebek sahibi olmaktır. Ancak çoğu kişi bu isteğini gerçekleştirme konusunda çeşitli sıkıntılarla karşılaşırlar ve bebek sahibi olmaları için destek görmek zorunda kalırlar. Tüp bebek yöntemi ile bebek sahibi olmak isteyenlerin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt verilebilmektedir.

Çiftlerde kadından, erkekten veya her ikisinden de kaynaklanan sorunlar sebebiyle hamilelik yaşanmaması durumu olabilir. Sorunun nereden kaynaklandığı belirlendikten sonra çiftlere en uygun olan tedavi yöntemleri belirlenerek işlemlere hızlı bir şekilde başlanır. Her tedavide başarı oranı yaklaşık olarak %70 civarındır.

Tüp bebek tedavisinin belli tedavi yöntemlerine Türkiye’de izin verilmektedir. Ancak bazı tedaviler için Türkiye gerekli yasal düzenlemeyi yapmadığı için başka ülkelerde donasyon ve tedavi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de yaşayanlar için en yakın tercih Kıbrıs olmaktadır. Dünya çapında tüp bebek tedavilerinin en başarılı olduğu ülkeler karşılaştırıldığında karşımıza İspanya, Amerika ve Avustralya merkezleri çıkmaktadır. Kıbrıs da bu ülkelerin başarısını yakalamıştır ve bebek sahibi olmak isteyen çiftlere hizmet vermektedir.

Diğer başarılı tüp bebek hizmeti veren ülkelerde olduğu gibi Kıbrıs’ta da yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu yapılabilmektedir. Bunun yanında Cinsiyet seçimi konusunda da hizmet verilmektedir. Uygulanan tedavi yöntemi hangisi olursa olsun Dünya Tüp Bebek Merkezi her aşamada çiftlerin yanında olmaktadır. Bu tedavilerde tedaviye başlangıç süreci de dâhil olmak üzere gebelik sonucunun belli olacağı noktaya kadar Dünya Tüp Bebek Merkezi oldukça disiplinli ve titiz bir tedavi programı sürdürmektedir. Hamile kalındığında da gerekli kontroller de merkez tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tüm bu zorlu yollarda Dünya Tüp Bebek Merkezi inanılmaz bir başarı sergilemektedir ve bebek sahibi olmak isteyen çoğu çift tarafından tercih edilmektedir. Dünya Tüp Bebek Merkezi’ni seçmek için ise başarısının yanında daha birçok sebep vardır.

Neden Dünya Tüp bebek?

1. Yüksek Başarı oranları ile dünya tüp bebek merkezleri arasında üst sıralarda yerini almıştır.

2. Laboratuvar ve Ameliyathanede en son teknolojiler kullanıldığı için her işlem en yüksek verimde gerçekleştirilmekte ve bebek sahibi olmak isteyen çiftlere uygulanmaktadır.

3. Kalite yönetim sistemi ile sorun oluşmadan tedavilerin gerçekleştirilmesi daha kolay olmaktadır ve herhangi bir sorun anında en hızlı şekilde yanıt verilmektedir.

4. Kişiselleştirilmiş hasta tedavi protokolleri ile sadece o çifte özel tedaviler uygulanmaktadır. Genel prosedürün varlığı doğrultusunda kişilere özel tedaviler oluşturulmaktadır.

5. Çok dilli hasta destek ekibi ile nereden başvurursanız vurun rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz personele ulaşabilirsiniz.

6. Tecrübeli ve uzmanlaşmış ekip ile en başarılı sonuçların alınması hedeflenmektedir. Bebek sahibi olmak isteyen çiftleri hayal kırıklığına uğratmamak adına yapılan işlemlerin hepsi en profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

7. Adil ve uygun fiyat politikası çiftlerinde yüzünü güldürecek bir diğer avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

8. Hasta gizliliği korunduğundan bu tedaviyi gördüğünün bilinmesini istemeyen çiftlere de sonsuz bir güven vermektedir.

Kategoriler
En Son Makaleler

Covid-19 Aşısı ve Tüp bebek

COVID-19 aşısı ve tüp bebek: COVID-19 aşısı olan gebeler, aşıyla ilişkili yan etkiler açısından CDC tarafından yakından takip edilmektedir. CDC, bu takiplerden elde edilen verilere

Detaylı bilgi
healthy food ivf

Tüp Bebek Diyetiniz

Tüp bebek tedavi sürecinden geçmek, vücudunuzdan çok şey gerektirecek zor bir süreç olabilir. Bu nedenle, enerji ve gücü artırmak için vücudunuzun doğru miktarda besin kazanmasına

Detaylı bilgi
Early menopause

Erken Menopozun Semptomları Nelerdir?

Menopoz, kadınların adet görmesini 12 aydan uzun süreyle durduran, kadınların hayatının bir evresidir. Ortalama olarak 51 yaşından sonra görülür, ancak bazı kadınlarda daha erken görülebileceğini

Detaylı bilgi

Faydalı Bilgi? Paylaş!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
a free ebook with a pregnant woman sitting in a park

WAIT!

Before you leave,
Download our FREE eBook!

IVF 101: A Complete Guide to Assisted Reproduction

If you’re wondering about IVF, yet all the data online confuses you, this is what you need. All your questions are answered right here in an easy-to-read handbook about anything IVF.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest