Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

Dünya’nın En İyi Tüp Bebek Merkezi

Dünya’nın En İyi Tüp Bebek Merkezi

Çiftlerin en tatlı hayali bir bebek sahibi olmaktır. Ancak çoğu kişi bu isteğini gerçekleştirme konusunda çeşitli sıkıntılarla karşılaşırlar ve bebek sahibi olmaları için destek görmek zorunda kalırlar. Tüp bebek yöntemi ile bebek sahibi olmak isteyenlerin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt verilebilmektedir.

Çiftlerde kadından, erkekten veya her ikisinden de kaynaklanan sorunlar sebebiyle hamilelik yaşanmaması durumu olabilir. Sorunun nereden kaynaklandığı belirlendikten sonra çiftlere en uygun olan tedavi yöntemleri belirlenerek işlemlere hızlı bir şekilde başlanır. Her tedavide başarı oranı yaklaşık olarak %70 civarındır.

Tüp bebek tedavisinin belli tedavi yöntemlerine Türkiye’de izin verilmektedir. Ancak bazı tedaviler için Türkiye gerekli yasal düzenlemeyi yapmadığı için başka ülkelerde donasyon ve tedavi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de yaşayanlar için en yakın tercih Kıbrıs olmaktadır. Dünya çapında tüp bebek tedavilerinin en başarılı olduğu ülkeler karşılaştırıldığında karşımıza İspanya, Amerika ve Avustralya merkezleri çıkmaktadır. Kıbrıs da bu ülkelerin başarısını yakalamıştır ve bebek sahibi olmak isteyen çiftlere hizmet vermektedir.

Diğer başarılı tüp bebek hizmeti veren ülkelerde olduğu gibi Kıbrıs’ta da yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu yapılabilmektedir. Bunun yanında Cinsiyet seçimi konusunda da hizmet verilmektedir. Uygulanan tedavi yöntemi hangisi olursa olsun Dünya Tüp Bebek Merkezi her aşamada çiftlerin yanında olmaktadır. Bu tedavilerde tedaviye başlangıç süreci de dâhil olmak üzere gebelik sonucunun belli olacağı noktaya kadar Dünya Tüp Bebek Merkezi oldukça disiplinli ve titiz bir tedavi programı sürdürmektedir. Hamile kalındığında da gerekli kontroller de merkez tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tüm bu zorlu yollarda Dünya Tüp Bebek Merkezi inanılmaz bir başarı sergilemektedir ve bebek sahibi olmak isteyen çoğu çift tarafından tercih edilmektedir. Dünya Tüp Bebek Merkezi’ni seçmek için ise başarısının yanında daha birçok sebep vardır.

Neden Dünya Tüp bebek?

1. Yüksek Başarı oranları ile dünya tüp bebek merkezleri arasında üst sıralarda yerini almıştır.

2. Laboratuvar ve Ameliyathanede en son teknolojiler kullanıldığı için her işlem en yüksek verimde gerçekleştirilmekte ve bebek sahibi olmak isteyen çiftlere uygulanmaktadır.

3. Kalite yönetim sistemi ile sorun oluşmadan tedavilerin gerçekleştirilmesi daha kolay olmaktadır ve herhangi bir sorun anında en hızlı şekilde yanıt verilmektedir.

4. Kişiselleştirilmiş hasta tedavi protokolleri ile sadece o çifte özel tedaviler uygulanmaktadır. Genel prosedürün varlığı doğrultusunda kişilere özel tedaviler oluşturulmaktadır.

5. Çok dilli hasta destek ekibi ile nereden başvurursanız vurun rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz personele ulaşabilirsiniz.

6. Tecrübeli ve uzmanlaşmış ekip ile en başarılı sonuçların alınması hedeflenmektedir. Bebek sahibi olmak isteyen çiftleri hayal kırıklığına uğratmamak adına yapılan işlemlerin hepsi en profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

7. Adil ve uygun fiyat politikası çiftlerinde yüzünü güldürecek bir diğer avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

8. Hasta gizliliği korunduğundan bu tedaviyi gördüğünün bilinmesini istemeyen çiftlere de sonsuz bir güven vermektedir.

Faydalı Bilgi? Paylaş!