Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

Dünya Tüp Bebek Merkezinde birinci sınıf tedavinin tadını çıkarın

Dunya IVF Fertility Clinic

Tüp bebek tedavisi sırasında ortamın rahat, stressiz ve sakin olmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İyi olmanın getirdiği rahatlık hissi, mücadeleyi kazanmanın yarısı olmakla birlikte, hızlı ve başarılı sonuç hayati önem taşımaktadır.

Optimal konfor, bizim sloganımızdır. İki katlı yeni tesisimizi inşa ederken bunu hiç aklımızdan çıkarmadık. Modern ve şık tasarıma sahip 1500 metrekare kapalı alanlı tesisimiz dünya klasmanında özelliklere sahiptir.

Tedavi altındayken gördüğünüz birinci sınıf özelliklerin yanı sıra, yüksek teknlojili medikal altyapımızdan da faydalanacaksınız. En son model EmbryoScope+®️ ve RI Witness®️ gibi teknolojileri kullanırken fark edeceğiniz üzere, yardımcı üreme tedavisi (ART) için sistemlerimizi en son modele güncellemek için hiçbir masraftan kaçınmadık.

Resepsiyon Alanları

The Reception of DunyaIVF Fertility Centre

Size daha iyi hizmet edebilmek için bir değil iki tane resepsiyon alanımız var: lobide bulunan ana resepsiyon alanı ve bodrumda bulunan resepsiyon alanı. Ana resepsiyon alanımız daha iyi güneş alması için zeminden tavana komple pencerelerle kaplıdır. Geniş kabul alanı, koltuk takımı, masalar ve sandalyelerle donatılmıştır. Bodrumda bulunan resepsiyon alanı da hasta ve refakatçileri için aynı şekilde rahat oturma alanlarına sahiptir.

Sperm Odası

İki adet sperm verme odamız var: Birbirinden ayrı olarak bulunan sperm odaları, hastalardan sperm toplamak için tamamen kapalı, içerisinde duş ve tuvalet bulanan odalardır. Odaların içinde ayrıca TV seti ve geniş video seçenekleri bulunmaktadır.

Ameliyat Odaları

Operating rooms

Dunya IVF, yumurta toplama ve lokal anestezi altında embriyo transferi için üst düzey ekipmanlarla donatılmış iki adet ameliyat odasına sahiptir. Yan yana bulunan hasta ve çalışan odalarıyla birlikte, ameliyat odasında bulunan cerrahi lavabo ve hasta tuvaleti büyük bir kolaylık ve rahatlık sağlar.

Uyanma Odası

recovery room

Uyanma odası ferah ve rahat olmasıyla birlikte, hastalara gizlilik sağlaması göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Hızlı ve kolay transferler için ameliyat odalarıyla yakın mesafededir.

Hasta Odaları

Patient room 2

Tercih edilmesi durumunda dört adet hasta odamız var, her birinde ziyaretçiler için koltuk masa, TV seti ve telefon bulunmakta. Üst düzey konaklama sağlanabilmesi için, odalarımız ultra-modern tasarımda duş ve tuvalete sahiptir. Burada rahat, güvendesiniz.

Laboratuvarlar

Tıbbi cihazlara ve altyapıya büyük yatırımlar yapıyoruz, çünkü böyle yapmak hassas teşhisi ve daha etkili tedavileri mümkün kılıyor. Laboratuvar alanlarındaki tüm hasta örneklerinin incelenip etiketlemesi için sıkı bir protokol izlenmektedir. Laboratuvardaki tüm bölgeler sadece çalışanlara açık.

Laboratuvarlarımız arasında EmbryoScope+®️ ve RI Witness®️ gibi son teknolojilerle donatılmış Embriyoloji, tüp bebek, mikroejeksiyon, anrdroloji, genetik laboratuvarları bulunmaktadır.

EmbryoScope+®️, embriyonunun üzerindeki rahatsızlığı azaltıp, büyümesini görüntüleyen yüksek kapasitede hızlandırılmış küvözdür. RI Witness®️ ise Radio Frekansı Tanımlama (RFID) kullanarak tüp bebek laboratuvarındaki tüm aktiviteleri izleyip hataları tespit eden hata yönetim sistemidir.

Kriyoprezervasyon Ünitesi

Kriyoprezervasyon ünitelerimiz, donmuş üreme hücrelerini (gametler, zigotlar, embriyolar) sıvı nitrojen depolama tanklarında saklamak için ayrı odalardan oluşur. Optimum güvenlik ve gizlilik için kriyoprezervasyon birimine erişim sağlamak yüksek güvenlik kontrollerinden sonra gerçekleşir.

Dunya IVF’de sıcak ve misafirperver bir ortam içerisinde, tüp bebek alanında uzmanlaşmış doktorlardan, yetkin embriyolojistlerden, ve çalışanlardan birinci sınıf tıbbi tedavi alırsınız. Kendiniz görmek ister misiniz? Dunya IVF sanal turuna çıkın yada buradan ücretsiz danışma içeren ücretsiz tur için iletişime geçin.

Faydalı Bilgi? Paylaş!