Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp bebek fiyatları aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Tüm işlemler değişik tedavi hazırlık süreci gerektirmektedir. Dolayısıyla, aşağıdaki liste size tüp bebek tedavi fiyatları ile ilgili fikir vermesi amacıyla paylaşılmıştır. Detaylı tedavi maliyetlendirmesi ve neden Dünya tüp bebek? sorusuna cevap almak için lütfen bizimle temasa geçin.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek Fiyatı

3,000 Euro (ICSI)

 

Yumurta Donasyonu Fiyatı

5,000 Euro

 

Sperm Donasyonu Fiyatı

4,000 Euro (Sadece Cryos® International’dan ithal edilen Sağlık Bakanlığı onaylı sperm)

 

Embriyo Donasyonu Fiyatı

6,000 Euro (Cryos® International’dan ithal edilen Sağlık Bakanlığı onaylı sperm)

 

PGT-9 Genetik Tarama Fiyatı

6,000 Euro (Tarama yapılan kromozomlar: 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X and Y)

 

Next Generation Sequencing (NGS) Fiyatı

5,500 Euro + 300 Euro/embriyo (Tarama yapılan kromozomlar: Tüm insan kromozom seti)

 

Embriyo Dondurma Fiyatı

500 Euro

Göz önünde bulundurulması gereken diğer maliyetler:

Ulaşım ve Konaklama:

Çoğu tüp bebek tedavisi Kıbrıs’ta 5 günlük konaklama gerektirmektedir. Genetik test içeren tedaviler 7 gün, embriyo donasyonu tedavilerinde ise 2 gün konaklama yeterli olmaktadır. Dilerseniz sizi havaalanından alabilir, konaklama için yardımcı olabiliriz. Çift kişilik gecelik konaklama fiyatları Kıbrıs’ta genellikle 80-110 Euro arasında değişmektedir. Sezon ve otel sınıfına göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir.

İlaçlar:

Tedavi gören çiflter kullanacağı ilaçları yaşadıkları şehirdeki eczanelerden alacaklardır. Tüp bebek, sperm donasyonu ve PGT gibi genetik tarama içeren tedavilerde çiftlerin kullanacakları ilaçlar 1,000-1,250 Euro civarındadır. Embriyo ve yumurta donasyonu tedavisi görecek çiftlerin ilaç maliyetleri ise 200 Euro civarındadır.

Kan testi ve Ultrason:

Tedaviye başlamadan ve tedavi sürecinde yaptırmanız gereken kan testleri ve ultrasonlar olacaktır. Bunların maliyeti yaşadığınız şehirde seçtiğiniz sağlık kuruluşuna göre değişmektedir.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları SSS

Hayır, Kıbrıs’a gelmeden ödeme yapmanız gerekmiyor. Çocuk sahibi olma yolculuğunu sizin için en az stresli bir şekilde geçirmeniz gerektiğine inanıyoruz.

Hayır, tüp bebek işlem fiyatlarına ulaşım ve konaklama dahil değildir. Ancak size ulaşım ve konaklamada yardımcı olabiliriz.

Hayır, size reçete edilen ilaçları yaşadığınız ülkedeki eczanelerden aldığınız için işlem ücretine dahil değildir.

HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YARDIM EDELİM

Dünya tüp bebek merkezi uzman kadrosu, sizin için en uygun tedaviyi belirleme ve sizi en doğru şekilde yönlendirme arzusundadır. Bizimle iletişime geçip aile kurma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!

BİZE ULAŞIN

İlgili Blog Makaleleri

Tüp Bebekle ilgili son gelişmeleri Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz

ÜCRETSİZ DANIŞMA

İnfertilite geçmişinizi görüşüp size en uygun ve etkili tedaviyi tavsiye etmekten mutluluk duyarız