Embriyo Dondurma

Embriyo Dondurma Nedir?

Embriyo transfer işlemi yapıldıktan sonra artan dondurulabilecek kalitedeki embriyolar kliniğimizde çiftin onayı alındıktan sonra vitrifikasyon tekniği ile dondurulmaktadır. Böylece, daha sonra yumurtalıkları uyarmaya gerek kalmadan dondurulmuş embriyoları transfer edebiliyoruz. Vitrifikasyon tekniği ile çok başarılı sonuçlar alıyoruz.

  Yavaş veya klasik dondurma teknikleri ile karşılaştırıldığında embriyolar dondurma işleminden daha az zarar görüyor, gebelik oranı dondurulmamış embriyolara benzer sonuçlar veriyor. Embriyo dondurma sürecinin, yumurta dondurma programı gibi embriyolar üzerinde asgari miktarda etkisi vardır.

   

  Kimlerde embriyo dondurma işlemi uygulanabilir;

  • Embriyo transferi sonrası dondurulabilecek kalitede embriyosu geride kalan hastalarda
  • Tüp bebek tedavileri esnasında hiperstimülasyon (yumurtalıkların normalden fazla yanıt verdiği, transfer işleminin daha sonraya planlandığı vakalar) riski olan hastalar...
  • Herhangi bir sebeple transfer işleminin daha sonraya planlandığı hastalar (örneğin kanser kemoterapi yada radyoterapi gibi, acil bir sebepten başka bir tıbbi tedavi olması gereken hastalar). Bu kişlerde transfer işlemi daha sonra,donmuş embriyoların çözülmesi ile gerçekleştirilebilir.

  Embriyo Dondurma SSS

  Embriyo dondurma ücreti 500 Euro dur. Yıllık bakım ücreti ise 250 Euro dur.

  Sadece belli bir kalitenin üzerindeki embriyolar dondurulabilir.

  Embriyolarınızı dileğiniz süre kadar dondurabilirsiniz.

  HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YARDIM EDELİM

  Dünya tüp bebek merkezi uzman kadrosu, sizin için en uygun tedaviyi belirleme ve sizi en doğru şekilde yönlendirme arzusundadır. Bizimle iletişime geçip aile kurma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz!

  BİZE ULAŞIN

  İlgili Blog Makaleleri

  Tüp Bebekle ilgili son gelişmeleri Blog sayfamızdan takip edebilirsiniz

  ÜCRETSİZ DANIŞMA

  İnfertilite geçmişinizi görüşüp size en uygun ve etkili tedaviyi tavsiye etmekten mutluluk duyarız