Takımımız

Mustafa Özün (Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı)
Mustafa Özün (Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı)

1954 yılında Lefkoşa’da doğdu. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Eczacılık fakültesinde bitirdikten sonra 1980 yılında Kıbrıs’a geri dönüp Özün Ecza’yı kurdu. 2008 yılında ise Dünya Tüp Bebek Merkezi’ni kurdu ve halen yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

Image already added
 
 
 
Özgü Özün (Direktör)
Özgü Özün (Direktör)

1980 yılında Lefkoşa, Kıbrıs'ta doğdu. Üniversite ve yüksek lisans programlarını ABD'de tamamladıktan sonra kariyerine İngiltere'de başlayıp Fransa'da devam etti. 2011 yılında Kıbrıs'a geri döndü ve 2013 yılında Dünya Tüp Bebek Direktörlüğüne getirildi.   

Image already added
 
 
 
Özlem Özün (Finans Direktörü)
Özlem Özün (Finans Direktörü)

1979 yılında Londra’da doğdu. Üniversite eğitimini ABD’de Wharton School’da Finans alanında tamamladıktan sonra Londra ve İstanbul’da 14 yıl süre bankacılık ve finans sektöründe çalıştı. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. 2015 yılında Dünya Tüp Bebek Finans ve Muhasebe Direktörlüğüne getirildi.

Image already added
 
 
 
Dr. Recep Tuncer
Dr. Recep Tuncer
1949 yılında Kıbrıs’ta doğdu. Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp fakültesin’den mezun oldu ve ihtisasını Anestezi ve Reanimasyon bölümünde tamamladı. İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Gözde Akçaoğlu (Embriyolog)
Gözde Akçaoğlu (Embriyolog)

1989 yılında İstanbul’da doğdu. Fatih Üniversitesi Biyoloji bölümünden 2011 yılında mezun oldu. 2018 yılında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Entitüsü’nde Klinik Embriyoloji bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2011 – 2018 yılları arasında Medicana Internatıonal İstanbul Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde androloji ve embriyoloji laboratuvarlarında görev aldı. 

Nazlı Çatak (Hemşire)
Nazlı Çatak (Hemşire)

1986 yılında Mersin – Silifke’de doğdu. Silifke Sağlık Meslek Okulu’ndan mezun olduktan sonra 5 yıl boyunca sağlık sektöründe görev yaptı. Dünya Tüp Bebek Merkezinde açıldığından beri görev almaktadır. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Image already added
 
 
 
Aynur Toprak (Hemşire)
Aynur Toprak (Hemşire)

1990 yılında Kıbrıs – Yamaçköy’ de doğdu. Yakın Doğu Üniversitesi, Hemşirelik Bölümü’nden mezun oldu. Bir süre Üniversite Hastanesinde görev yaptıktan sonra Dünya Tüp Bebek ekibine katılmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Image already added
 
 
 
Melike Karayel (Hemşire)
Melike Karayel (Hemşire)

1987 yılında Mersin – Silifke’ de doğdu. Silifke Sağlık Meslek Okulu’ndan mezun olduktan sonra 4 yıl boyunca sağlık sektöründe görev yaptı. 2008 yılında Dünya Tüp Bebek Ekibine katılmıştır. 2011 – 2014 yılları arasında yurtdışında görev yapmış olup, Mayıs 2014 de tekrar Dünya Tüp Bebek ekibine dâhil olmuştur. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Image already added
 
 
 
Buse Ustunel
Buse Üstünel (Hemşire)

1992 yılında doğdu. Girne Amerikan üniversitesi hemşirelik lisans programın’dan mezun oldu. Mezuniyetiyle birlikte Dünya Tüp Bebek ekibine katıldı

Sukran Cetinli (Muhasebe)
Şükran Çetinli (Muhasebe)

1987 yılında Bulgaristan’ın Kırcaali şehrinde doğdu. 2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, Uluslararası Lojistik Bölümünden mezun olduktan sonra, 2010 yılında evlenerek Kıbrıs’a yerleşti. 2012’de Lisansını, Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesinden mezun olarak tamamladı.. Evli ve bir çoçuk annesi olup, Türkçe, Bulgarca ve İngilizce bilmektedir.

Image already added
 
 
 
Kismet Can (Danisma)
Kısmet Can (Danışma)

1995 Yılında Mersin de doğdu. Niğde Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra 1 yıl özel sektörde görev yaptı. Evli ve bir çocuk annesidir.

Tugce D. Aktansoy (Hasta Koordinatoru)
Tuğçe D. Aktansoy (Hasta Koordinatörü)

1987 yılında Kıbrıs Girne’de doğdu.  Lisans eğitimini University of Greenwich Psikoloji ve yüksek lisans eğitimini Middlesex University Uygulamalı Klinik Sağlık Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Kıbrıs’a geri döndü. 2 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra 2015’de Dünya Tüp Bebek ekibine katıldı. Evlidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Noemie Sobol (Hasta Koordinatörü)
Noémie Sobol (Hasta Koordinatörü)

1985 yılında Belçika’da doğdu ve hayatının büyük bir bölümünü Mısır’da geçirdi. Mısır’daki Amerikan üniversitesinde Psikoloji eğitimi aldı. Kahire’de 3 yıl özel bir psikiyatri ve psikoloji kliniğinde çalıştı. 2013 yılında Kıbrıs’a taşındı ve 2 yıl turizm sektöründe çalıştı.  2016 yılında Dünya Tüp Bebek merkezine katıldı. Ana dili Fransızca olup ileri seviyede İngilizce konuşmaktadır.

Image already added
 
 
 
Aysun Kuşcu (Yardımcı Personel)
Aysun Kuşcu (Yardımcı Personel)

1979 yılında Adıyaman’da doğdu. 2002 yılında Kıbrıs’a taşınıp 5 yıldızlı bir otelde çalıştı. Merkezimizde yardımcı personel olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Züleyha Güven (Yardımcı Personel)
Züleyha Güven (Yardımcı Personel)

1976 yılında Adıyaman’da doğdu. 2016 yılında Kıbrıs’a taşındı. Merkezimizde yardımcı personel olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

ÜCRETSİZ DANIŞMA

İnfertilite geçmişinizi görüşüp size en uygun ve etkili tedaviyi tavsiye etmekten mutluluk duyarız