HAYATIN EN GÜZEL YOLCULUĞUNA ÇIKIN

AİLE SEVİNCİ AÇIK ELLERLE SİZİ BEKLİYOR

Hayatın en güzel yolculuğuna çıkmak için ilk adımı atın ve size özel tedavi süreci için bizimle iletişime geçin. Dünya Tüp Bebek Merkezi olarak geçirmekte olduğunuz duyguları ve zorlukları iyi biliyoruz. Tedavi sürecinde sizi adım adım yönlendirip mutlu aileler kurmanız için varız. Yeni Anne ve Babaların yüzlerindeki gülücüğün hiç eksilmemesi için çalışıyoruz!

Hayalleriniz adım adım gerçek olacak

Bizi arayın ve anne ve babalık sevincini yaşamak için ilk adımı atın - Sizin için buradayız

Bizi arayın: +90 392 650 7777

VEYA

Aşağıdaki formu doldurun:

Teşekkürler Doktor Bey!

Yumurta Donasyonu tedavisi gördüm ve şu ana kadar herşey iyi geçti! Yaşım 45 olduğu için artık yumurtalarımın iyi olmadığından dolayı normal tüp bebek tedavisi yerine Doktor Bey’le yumurta donasyonuna karar verdik. Tedavi neticesinde çıkan 8 iyi embriyo’dan 3ü transfer edildi ve geriye kalanlar donduruldu. Gizli hiçbir ücret yoktu. Tedavi ücreti olarak 5,000 Euro, embriyo dondurma ücreti olarak da 500 Euro ödedik. 250 Euro yıllık ücretle de embriyolarınızı dilediğiniz süre kadar dondurabiliyorsunuz. Donörünüz hakkında yaş, etnik köken, saç rengi, boy gibi özellikleri öğrenebiliyorsunuz ama daha fazla hiçbir bilgi paylaşılmıyor. Aslında bence donör hakkında fazla bilgi bilmemek çok daha iyi. Embriyolar ilk andan itibaren sizin olduğunu hissediyorsunuz. Tedavi öncesinde yumurta bağışı ile ilgili ne hissedeceğimden çok da emin değildim. Ama şu an çok heyecanlıyım ve embriyo transferinden sonra bebeklerimi koruma hissim ön plana çıktı. Gerçekten onları benimmiş gibi hissediyorum, zaten yumurtalar eşimin spermleriyle döllendi. Süreç gayet basit bir şekilde ilerledi ve Doktorlar çok iyiydi. Her zaman yanımızda bir tercüman vardı. Her anlamda çok güzel bir tecrübeydi.

Merkezde çok iyiydi, ki bu bizi gerçekten rahatlattı! Herkes arkadaş canlısı, yardımsever ve profesyöneldi.  Herzaman için yanımızda İngilizce bilen bir tercüman vardı. O, çok tatlı bir kızdı ve tüm sorularımızın cevaplanmasına yardımcı oldu - her ne kadar bazı sorularımız saçma olsa da! İletişim e-posta, Viber ve telefon üzerinden çok iyiydi ve anında cevap alabiliyordum. Benimle bu kadar ilgilenen ve bu stresli günlerimde yanımda olan, samimi insanlar tarafından bakılmak çok güzeldi.  Teşekkürler Dünya Tüp Bebek Merkezi, sizi herkese tavsiye edeceğim. Tüm herşeye ek olarak merkez Kıbrıs’ın en güzel bölgesinde! Bu da sizin rahat hissetmenize daha da yardımcı oluyor.

Image already added
 
 
 
- Sarah Cozby

Dünya Tüp Bebek Merkezi

23 Kadife Sokak, Ozanköy, Girne, Kıbrıs
Telefon: +90 392 650 7777, Fax: +90 392 650 7799
E-mail: info@dunyaivf.com