Yeni aileler kurmaktan gurur duyuyoruz. Gelin hayalinizi birlikte gerçekleştirelim!

HAYALLERİNİZİ PAYLAŞIYORUZ

Dünya Tüp Bebek Merkezini özgün kılan nedir?

1.

Yüksek başarı oranları

Merkezimizde tüm tüp bebek tedavilerinde tutarlı olarak sektörün en yüksek başarı oranlarını elde ediyoruz. Hastalarımız birinci önceliğimiz. Onlara yüksek gebelik oranları sunabilmek için tıbbi ekipmanlarımızı ve tedavi protokollerimizi sık sık güncelliyoruz.

2.

Laboratuvar ve Ameliyathane’de en son teknolojiler

Tüp bebek’teki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz ve laboratuvar ve ameliyathanemiz için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Sektörde otoriter laboratuvar danışmanımız Avrupa’daki kongrelere sık sık katılıp tıbbı teçhizatımızın sektörün yeniliklerine uygun ve güncel halde kalmasını sağlıyor.

3.

İnfertilite üzerine uzman ve tecrübeli ekip

Merkezimiz infertilite üzerine uzmanlaşmış olup merkezimizde tüp bebek dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Biz sadece en iyi yaptığımız işe, üremeye yardımcı tedavilere odaklanıyoruz.

4.

ISO 9001:2015 Kalite Sertifikası

Kalite yönetim sistemimiz için çok çalıştık ve TürkAK tarafından ISO 9001:2008 sertifikası almaya layık görüldük. Merkezimiz’in tüm operasyonları ISO 9001:2008 uyumludur.

Çok dilli hasta
destek ekibi

5.

Kişiye özelleştirilmiş tedavi protokolleri

Her hastamızın farklı olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle hastalarımıza kişiselleştirilmiş tedavi protokolü uyguluyoruz. Yaptığımız işi ciddiye alıyor ve her çifte başarı şansını en üst seviyeye çıkaracak olan tedavi protokolü uyguluyoruz.

6.

Embriyoskop+®️ ve RI Witness sistemleri tüm tedavilerimizde standart olarak kullanılmaktadır

Embriyoskop+®️ ve RI Witness sistemleri gebelik oranını artırdığı ve insan hatasını ortadan kaldırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu iki teknolojiyide tüm tedavilerimizde standart olarak kullanmaktayız

7.

Tüm donörlere genetik test uygulaması

Donasyon sürecinden geçen çiflerin hassasiyetlerini iyi biliyoruz. Bu sürecin onlar için mümkün olduğunca rahat geçebilmesi için tüm donörlerimize genetik tarama yapıyoruz. Genetik taramaya ek olarak donör seçiminde ASRM kurallarını uyguluyoruz.

8.

Kıbrıs’ın en büyük yumurta ve sperm bankası

Dondurma programlarımızda tüp bebek sektörün ileri gelen dondurma ürünlerini kullanıyoruz ve embriyologlarımız üretici firmalar tarafından eğitilmişdir. Kıbrıs’ın ilk yumurta bankası merkezimizde kurulmuş olup şu anda ülkemizin en büyük bankasıdır. Bu sayede hastlarımıza daha iyi bir hizmet sunabiliyoruz.

9.

Bekleme listesiz tedavi imkanı

Donör havuzumuzu geniş tutmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede sizlere en uygun donör eşleşmesi siz tedaviye hazır olur olmaz yapabiliyoruz. Merkezimiz neredeyse tüm etnik kökenler için bekleme listesi olmadan hizmet verebilmektedir.

10.

Anonim ve geniş etnik kökenli donör havuzu

Yasa gereği yumurta donasyonu programımız anonim vericilerden oluşmaktadır. Bu, tercih edilen bir yöntem olup bilinen verici uygulaması olan ülkelere göre avantaj ve her iki taraf için de gizlilik sağlamaktadır.

11.

Çok dilli hasta destek ekibi

Bize başvuran çiftlerin rahat bir tedavi süreci geçirebilmelerindeki önemli faktörlerden birinin kendilerine ana dillerinde hizmet sunma olduğuna inanıyoruz. Şu an ekibimizde Türkçe, İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça’yı ana dili olarak konuşan hasta koordinatörlerimiz bulunmaktadır. Yeni diller eklemeye devam ediyoruz.

12.

İleri yaştaki kadınlara tedavi imkanı

İleri yaştaki kadınlarada annelik sevinci yaşatabiliyoruz.

13.

Adil ve rekabetçi fiyat politikası

Hastalarımız birinci önceliğimiz ve tüp bebek tedavilerini mümkün olduğunca çok çifte sunmaya çalışıyoruz. Sektör’ün lider başarı oranlarını adil ve rekabetçi fiyatlarla hastalarımıza sunuyoruz.

14.

Hasta gizliliği

Hasta gizliliğini ciddiye alıyoruz ve tedavinizle ilgili bilgileri sizden başka kimseyle paylaşmıyoruz. Bilgileriniz gizli ve güvenli bir şekilde arşivlerimizde saklanmaktadır.

Faydalı Bilgi? Paylaş!