Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Tüp Bebek (IVF) Tedavisi, yumurta ve spermin anne rahminin dışında yani laboratuvar ortamında döllenmesine denir. Doğal yollarla çocuk sahibi olamayan ve fertilite problemi yaşayan çiftler için Kuzey Kıbrıs’da tüp bebek tedavisi popüler bir rota haline gelmiştir.
 
Kuzey Kıbrıs tüp bebek tedavisinde, yüksek gebelik oranı ve yüksek doğum oranı ile son zamanlarda oldukça popülerliğini korumaktadır. Bu sebepten dolayı dünyanın birçok yerinden bir çok çift buraya tüp bebek tedavisi için gelmekte ve aynı zamanda bu güzel adada nefis bir tatil imkanından da faydalanmaktadırlar.
 
Tüp Bebek İlaç Fiyatları:
 
İnferitlite problemi olan çiftler, tüp bebek tedavisi sayesinde çocuk sahibi olabilirler. İlk olarak, hangi tedavinin uygun olduğunu anlayabilmek için, çiftin geçmesi gereken bazı testler bulunmaktadır. Bu test sonuçları doğrultusunda tüp bebek doktoru çiftin durumu için en uygun tedaviyi belirleyebilir. Tedavi belirlendikten sonra anne adayının bazı ilaçlar kullanması gerekir. Bu ilaçlar sayesinde yumurtalıklardaki yumurtalar uyarılabilir veya embriyo transferi için rahim hazırlığı yapılabilir. Yumurtlıkların uyarılmasını sağlayan tüp bebek ilaçları ortalama 1250 Euro civarındadır. Eğer sadece rahim hazırlığı yapıalcaksa, ilaçların ücreti değişmektedir.
 
Tüp Bebek Tedavisi Ücreti:
 
Dünyanı her yerinde çiftler Tüp Bebek tedavisi ile %75 başarılı sonuca ulaşıp çocuk sahibi olabilmektedir. İlk olarak hangi tüp bebek tedavisinin çift için daha uygun olduğunu belirlemek gerekir. Tüp bebek tedavi ücreti çiftin durumuna göre belirlendiği için, ücreti de tedaviden tedaviye farklılık göstermektedir.  Örneğin bazı durumlarda basit bir tüp bebek tedavisi ile çiftin sorunu çözülemiyorsa, donasyon tedavisi tercih edilmektedir. Tüp bebek doktoru bu konuda çifti doğru bilgilendirmeli ve doğru yönlendirmelidir.
 
Kuzey Kıbrıs’da Tüp Bebek Fiyarları:
 
Kuzey Kıbrıs’da tüp bebek her geçen gün daha da ilerleyen ve gelişmekte olan bir sektördür. Yüksek başarı oranı ve doğum oranının yüksek olmasından dolayı çiftler dünyanın her yerinden buraya tüp bebek tedavisi görmek için gelmektedir. Tüp bebek tedavisinin ücreti klinikten klinmiğe ve tedaviden tedaviye değişkenlik gösterdiği için, öncelikle yapmanız gereken iyi bir klinik seçip sizin için en doğru tedaviyi deneyimli tüp bebek doktoru sayesinde belirlemektir.
 

 

 

İlgili Blog Makaleleri